Рішення

ВИТЯГ

з протоколу № 4

засідання Ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики

від   20 грудня 2018 року

 

 1. СЛУХАЛИ: Про результати роботи Ради студентського самоврядування факультету ММіЛ за 1 семестр 2018/2019 навчального року.

Голова Ради студентського самоврядування факультету ММіЛ студент гр. ЕМ – 472  Мироненко Богдан  оголосив звіт про проведену роботу за 1-й семестр 2018/2019 навчального року (звіт додається до протоколу).

Метою діяльності студентської ради факультету Менеджменту, маркетингу і логістики було збільшення активності студентів задля покращення роботи студентської ради, та її розвиток. До складу студентської ради входять 18 студентів, в тому числі голова студентської ради та його замісник.

За І семестр 2018-2019 навчального року студентською радою факультету було виконано такі завдання:

На початку роботи було реорганізовано структуру студентської ради, виокремлено окремі напрями роботи та ліквідовано неефективні сектори.

Наразі студентська рада факультету складається з 8 секторів: науково-учбовий, культурно-масовий, організаційний, сектор зв’язків з громадськістю, соціальний, профорієнтаційний, спортивно-оборонний та трудовий.

Протягом семестру студентська рада факультету Менеджменту, маркетингу і логістики працювала згідно затвердженого плану роботи за кожним напрямом.

Студентською радою було ініційовано та організовано на факультеті святкування Днів менеджера та маркетолога. У рамках заходу було проведено традиційну ярмарку, на якій студенти змогли представити власні кулінарні вироби. Для підняття корпоративного духу та стилю було підготовлено спеціалізовану фотозону, де всі бажаючі мали змогу сфотографуватися з брендованими хештегами нашого факультету, що були виготовлені на замовлення студ. ради. Для більш активного залучення студентів до збору коштів на підшефну школу-інтернат в смт. Миколаївка, було організовано благодійну акцію «Соціальна відповідальність в наших руках», протягом якої студенти мали змогу придбати спеціальні наліпки. Загалом на благодійність було зібрано 4676 гривень.

Також до цього дня було проведено фотоконкурс у соціальній мережі Інстаграм «ММіЛ — мій стиль життя», у якому студенти проявили власну креативність та творчий підхід. Для успішного завершення святкування було організовано інтерактивний брейн-ринг, у якому прийняли участь 15 студентів.

Протягом семестру відбулись заходи для підняття активності сторінки факультету в мережі Інстаграм, що виступає одним із засобів профорієнтаційної роботи.

На сторінці публікуються головні новини факультету, цікава інформація про тематичні заходи. Було запущено серію постів «Студрада в обличчях» для знайомства студентів зі студ. радою нашого факультету, щоб за необхідності мати можливість комунікації з відповідним сектором.

Було оновлено стенд складу студентської ради, для якого проводилась спеціальна фотосесія на території академії.

Студентська рада факультету прийняла участь у конкурсі стінгазет до Дня боротьби зі СНІДом, також була учасником у міській грі «Що? Де? Коли?» в Одеському національному економічному університеті, що проводилась 28 листопада поточного року.

Трудовим сектором студентської ради було проведено прибирання території дитячого табору у Чорноморці — 8 осіб залучено до даного виду роботи.

Також протягом листопада було організовано підписку студентських груп на газету «Технолог».

Декан Агеєва І.М. схвалила участь студентів факультету в соціальних заходах академії та факультету, відмітила роботу інформаційного сектору в регулярній підготовці матеріалів  для факультетського сайту. Голові Ради студентського самоврядування факультету Мироненко Б.В.,  слід звернути увагу та продумати, як пожвавити роботу усіх секторів ради самоуправління у зв’язку з погіршенням результатів  екзаменаційної сесії та активності членів Ради для участі у  профорієнтаційних заходах академії та факультету.

Каламан О.Б. звернула увагу на те, що активність студентів у науковій діяльності, що проводились факультетом в 2018 року, була  невисока  та допомоги від Ради не було.

Іванов Є.В. запропонував посилити роботу науково-учбового сектору, узгоджувати дії та посилити зв’язки між адміністрацією, професорсько-викладацьким складом та студентської радою факультету.

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію прийняти до відома.
 2. Визнати роботу Ради студентського самоврядування факультету ММіЛ за 1 семестр 2018/2019 навчального року задовільною.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ:

Членів ради факультету — 15

За задовільну оцінку роботи  – 13 (всі присутні).

Проти – не має.

Утримались – не має.

 1. Голові Ради студентського самоврядування факультету ММіЛ:

2.1. Приділити увагу роботі усіх секторів Ради.

 

 1. СЛУХАЛИ: Звіт з виховної роботи на факультеті ММіЛ за 1семестр 2018/2019 навчального року.

4.1 Заст. декану ММіЛ Коренман Є.М. доповіла зміст звіту старшого куратора факультету Дьяченко Ю.В. (у відпустці), а саме, що кураторська робота на факультеті проводилася згідно складених планів кураторської роботи факультету, кафедр  і кожного куратора (звіт додається до протоколу).  У планах ураховувалися важливі події країни на поточний рік, знаменні дати, відвідування театрів, музеїв міста й інституту, залучення студентів до  роботи інституту культури, у спорті, в усіх напрямках, які проводяться в рамках факультету й академії.

Усього в кураторській роботі на факультеті ММіЛ задіяно 17 викладачів, з них по кафедрах:

— кафедра менеджменту і логістики – 11 осіб,

— кафедра маркетингу, підприємництва і торгівлі – 6 осіб.

Кураторська робота на факультеті проводиться відповідно до розроблених планів Інституту кураторів ОНАХТ, факультету та кожного куратора.

В планах враховувалися важливі події країни у поточному році, знаменні дати, культурні події (відвідування театрів, музеїв), заходи заплановані Інститутом культури та мистецтв ОНАХТ, спортивні та інші заходи, що проводяться на факультеті або є загально академічними. Також проводились обов’язкові кураторські години, які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.

Кураторами академічних груп на факультеті ММіЛ виконувалась навчальна робота, спортивна робота, організаційна робота, культурно-масова робота, проводилось патріотичне виховання студентів.

Хочеться відмітити кращих кураторів: Мільчева В. В., Відоменко І. О., Агаркова О. В., Статєва М. С., які організовували студентам екскурсії, відвідували театри, музеї та приймали активну участь в житті кураторської групи. Гіршими можна назвати кураторів Мужайло В. Д. та Чабарова В. О. так як спостерігається пасивність кураторів, не вчасне виконування завдань (журнал куратора, фотозвіти з заходів).

Як і в будь-якій роботі, так і в кураторської, зокрема, існують проблеми:

1). Не збіг пар куратора з парами груп;

2). Значна завантаженість студентів в учбовому процесі, в тому числі і в суботу, що знижує їх можливості до відвідування театрів, музеїв та ін.

3). Велика кількість організаційних (обов’язкових) заходів, через це не вистачає часу на проведення нестандартних заходів;

4.2 Відповідальна по факультету за роботу Інституту культури й мистецтва Орлова В.О. звітувала за 1-й семестр 2018/2019 навч. року (звіт додається до протоколу). За планом було проведено 4 лекції.

КАФЕДРА  СОЦІОЛОГІЇ, ФІЛОСОФІЇ ТА ПРАВА

 1. Лекція на тему: «Третя стать в різних культурах світу»

18.09.18.– ауд. А-311, ІV пара (Лектор – проф. Шевченко Г.А.)

КАФЕДРА МАРКЕТИНГА ПРЕДПРИЄМницТВА І ТОРГІВЛІ

 1. Лекція на тему: «Маркетинг та соціальна відповідальність». 18.09.18 – ауд. А-343, ІV пара (Лектор – доц. Голубьонкова О.О.)
 2. Лекція на тему: «Культура споживання улюблених продуктів»

30.10.18– ауд. А-420, ІV пара (Лектор – ст.викл. Брайко М.Г.)

КАФЕДРА  МЕНЕДЖМЕНТА І ЛОГІСТИКИ

 1. Лекція на тему: «Основи ораторского мистецтва»

14.11.18.– ауд. А-423, V пара (Лектор – доц. Каламан О.Б.)

Доповідач  відзначила майстерність та ентузіазм викладачів, що проводили лекції для студентів в рамкам інституту в цьому семестрі. Всі обрані теми були дійсно цікавими для студентів.

 

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію прийняти до відома.
 2. Визнати виховну роботу зі студентами факультету ММіЛ за 1семестр 2018/2019 навчального року задовільною.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ:

Членів ради факультету — 15

За задовільну оцінку роботи  – 13 (всі присутні).

Проти – не має.

Утримались – не має.

 1. Визнати виховну роботу зі студентами Інституту культури й мистецтва факультету ММіЛ за 1 семестр 2018/2019 навчального року задовільною.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ:

Членів ради факультету — 15

За задовільну оцінку роботи  – 13(всі присутні).

Проти – не має.

Утримались – не має.

 

 

Голова  Вченої ради,

к. е. н., доцент                                                                              І.М. Агеєва

Вчений секретар,

ст. викл.                                                                                        М.Г. Брайко