СТИПЕНДІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ У ПОЛЬЩІ!

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції інформує, що стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда оголосила відкритий конкурс на здобуття стипендій для навчання в Республіці Польща у 2016/ 2017 навчальному році.

Програма адресована громадянам України, Білорусі, Росії, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Молдови, Казахстану та Киргизстану. На новий навчальний рік заплановано обрати 45 найкращих кандидатів, готових використати здобуті в Польщі знання і навики для розвитку своїх країн.

Останній термін подачі документів – 1 березня 2016 року. Детальна інформація на сайті програми: www.kirkland.edu.pl

кмкп

СТИПЕНДИИ ДЛЯ ОБУЧЕНИЯ В ПОЛЬШЕ!

Управление международного сотрудничества и европейской интеграции информирует, что стипендиальная программа им. Лейна Киркланда объявила открытый конкурс на получение стипендии для обучения в Республике Польша в 2016/ 2017 учебном году.

Программа адресована гражданам Украины, Белоруссии, России, Армении, Азербайджана, Молдовы, Казахстана и Киргизстана. На новый учебный год запланировано выбрать 45 лучших кандидатов, готовых использовать полученные в Польше знания и навыки для развития своих стран.

Дедлайн подачи документов – 1 марта 2016 года. Детальная информация на сайте программы: www.kirkland.edu.pl