Вибори голови студентської ради факультету ММіЛ

5 жовтня (понеділок) з 10:00 до 12:00 в академії відбудуться вибори голови студентської ради факультету ММіЛ

Пункт голосування буде знаходитись в холі на 2 поверсі академії або за сприятливих погодних умов – на внутрішньому подвір’ї.
Голова студентської ради – це не формальне звання, це ваш голос, голос та обличчя всіх студентів факультету.
Віднесіться до свого вибору максимально відповідально! Ознайомтесь з передвиборчими програмами кандидатів на посаду.
На пункті голосування вам необхідно мати при собі студентський квиток або паспорт (обов`язково), щоб ідентифікувати свою особистість. Після чого ви отримуєте бюлетень та ставите позначку “+” або “V” навпроти кандидата, за якого бажаєте віддати свій голос.