Зустріч з представником Одеського міського центру зайнятості

28 жовтня 2020 р. відбулася on-line – зустріч з представником Одеського міського центру зайнятості Наталею Орловою, темою якої була «Мотивація – твій шлях до успіху!».

На он-лайн – тренінгу були присутні також студенти і викладачі кафедри менеджменту і логістики  та кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі Одеської національної академії харчових технологій.

Метою цього тренінгу було залучення студентів до усвідомлення складових своєї особистості, мотивації до успішної кар’єри, створення умов для реалізації власних прагнень. На зустрічі учасникам було запропоновано пройти психогеометричний тест, завдяки якому можна виявити власні сильні сторони та якості, які можуть допомгти у створенні успішної кар’єри. Також учасникам було запропоновано пройти on-line – тест «Моя кар’єра», за результатами якого можна  глибше пізнати себе та свої здібності.

Дякуємо Одеському міському центру зайнятості за таку максимально цікаву, інформативну  та корисну зустріч!