Круглий стіл в рамках ІI Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді»

Кафедра менеджменту і логістики провела круглий стіл в рамках

ІI Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді»,

на он-лайн платформі ZOOM 24 квітня 2020 р

Модератор заходу: Брюшкова Н.О., к.е.н., доцент кафедри МіЛ

Перед початком заходу з вітальним словом виступів завідувач кафедри Менеджменту і логістики професор, д.е.н. Савенко І.І.

З доповідями виступили студенти СВО “Бакалавр”  спеціальностей 073 «Менежмент» та 074 «Публічне управління та адміністрування»:

1. Управління конкурентоспроможністю закладу громадського харчування (ФОП Колбасюк Дмитро Володимирович (ресторан «Хінкальня»)

Студент СВО “Бакалавр” ф-ту ММіЛ Христова Г.Ю.

Науковий керівник: к.е.н., доц. Відоменко І. О.

1. Управління конкурентною стратегією ТОВ «Л.А.Р.К.» (готель «Лондонська»)

Студент СВО “Бакалавр” ф-ту ММіЛ Полоус Д.Т.

Науковий керівник: к.е.н., доц. Дьяченко Ю. В.

1. Дослідження стану захворюванності соціально-небезпечними захворюваннями в Одеській області

Студ. СВО “Бакалавр” ф-ту ММіЛ, Білан О.І.

Науковий керівник – к.е.н., доц. Дроздова В.А.

1. Сучасні підходи до класифікації інновацій: теоретичний аспект

Студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ММіЛ, Ступницька М.І.

Науковий керівник – д.е.н., проф. Седікова І.О.

1. Інноваційні підходи удосконалення кадрової політики органів державного управління» (Південний офіс «Держаудитслужби»)

Студент СВО “Бакалавр” ф-ту ММіЛ Клевець М.В.

Науковий керівник: к.е.н., доц. Козак К. Б.