Маркетологи ОНАХТ – переможці 12 Всеукраїнського студентського фестивалю реклами у номінації «Рекламний полігон»

Вітаємо студентів спеціальності «маркетинг» з перемогою на 12 Всеукраїнському студентському фестивалі реклами, який відбувся у м. Київ 18 листопада 2016 року. Вперше на даному фестивалі було впроваджено номінацію «Рекламний полігон» – студенти зранку отримують завдання і протягом п’яти годин розробляють рекламну кампанію. Наша команда «Хобі-і-ти» (Жихарєва Наталя, Кухар Анастасія, Новак Вікторія, Берченко Катерина, Ковтонюк Діана, Родіна Антоніна, Крушкіна Інна, Лавренко Євгенія) під керівництвом ст.викл. Брайко М.Г. стали найкращими! Бажаємо подальших успіхів і досягнень!

На кафедрі Маркетингу, підприємництва і торгівлі вже стало традиційним святкувати День студента у потягу Одеса-Київ, прямуючі на Всеукраїнській студентський фестиваль реклами до Київського національного торгово-економічного університету. І цього року зібралася весела компанія із 28 студентів першого, четвертого та п’ятого курсів маркетологів разом з викладачами  Голубьонковою О.О. та Брайко М.Г.

Організатори фестивалю щороку намагаються привнести «цікавинки» та корисні заходи. Під час проведення фестивалю проводяться цікаві майстер-класи висококваліфікованих фахівців рекламної справи та піару. Цьогорічний, дванадцятий фестиваль не став виключенням – до програми було введено номінацію «Рекламний полігон». Після відкриття фестивалю команди студентів багатьох вишів України отримали завдання (бріф) на розробку рекламної кампанії, і почалося…

Хтось продукував ідеї, хтось вже знімав відео, хтось відстоював свою думку перед членами команди.

Буквально за кілька годин 13 команд-учасниць «Рекламного полігону» створили свої проекти.

Журі, яке складалося виключно із представників компанії-замовника, після нетривалого обговорення обрало три роботи, що вийшли до фіналу. Одним із фіналістів стала команда студентів 4 та 5 курсів «Хобі-і-ти». Дівчата яскраво піднесли основну ідею розробленої рекламної кампанії. Встояти було неможливо! Результат – перше місце!

Журі відмітило креативність ідеї та вміння студентів за короткий термін розібратися в особливостях невластивого для їх профілю товару.

Хочеться відмітити, що дана перемога не випадковістю.  По-перше – це є результатом вивчення та застосування спеціальних новітніх методик, що вивчаються у дисциплінах «Поведінка споживача», «Маркетингова товарна політика», «Маркетингові комунікації» тощо. По-друге – це досвід членів команди щодо участі у різноманітних творчих конкурсах з маркетингу. По-третє – консультування команди здійснювала досвідчений викладач кафедри – Брайко М.Г.

Команда студентів першого курсу «Перваші» отримала заохочувальний диплом, що є гарним стартом в успішній маркетинговій діяльності.

Що далі? Далі інтенсивна підготовка до літнього «Рекламного полігону», який організатори, на чолі з Роматом Є.В., планують провести на березі моря. Ми вже шукаємо можливості проведення цього заходу на базі нашої академії. Слідкуйте за анонсами!

Склад команди «Хобі-і-ти»: Жихарєва Наталя, Кухар Анастасія,  Новак Вікторія, Берченко Катерина,  Ковтонюк Діана,  Родіна Антоніна, Крушкіна Інна.

Склад команди «Перваші»: Новікова Орина,  Войчишенко Ярослава, Цопа Марія, Пікінер Наталія, Чорна Ганна, Марушевська Віолетта, Ясінський Андрій.