Перемога на XX Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології»

Вітаємо студента 3 курсу спеціальності  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Тряпіцина А. В. з перемогою в секції «Стратегічний менеджмент і маркетинг» на XX Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології», яка відбулася 18 квітня 2019 р. в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Доповідь на тему “Нейромаркетинг як інноваційний інструмент маркетингових комунікацій” була удостоєна диплому за 1 місце. Вітаємо наукових керівників Євтушок О. В., Бахчиванжи Л. А., Значек Р. Р.!