Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2020-2021 н.р.

Протягом листопада-грудня 2020 року на факультеті Менеджменту, маркетингу і логістики відбулися студентські олімпіади з профільних дисциплін та спеціальностей. За результатами проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2020-2021 н.р. переможцями стали:

«Управління персоналом» 1 місце – Курнік Б.В., студент 4 курсу (гр. ЕМ- 473), керівник – к.е.н. доц. Козак К.Б.;
2 місце – Молодід А.Ю., студентка 4 курсу (гр. ЕМ-473), керівник – к.е.н. доц. Козак К.Б.
«Інвестування» 1 місце –  Бітюкова Ю.С., студентка 3 курсу (гр. ЕМ-371), керівник – к.т.н. доц. Гордієнко Л.Л.
2 місце – Соколова А.Г., студентка 3 курсу (гр. ЕМ-373), керівник – ст. викл. Коренман Є.М.
3 місце – Каранфілова Ю.В., студентка 3 курсу (гр. ЕМ-373), керівник – ст. викл. Коренман Є.М.
«Стратегічне управління» 1 місце – Хоржевська Н.В., студентка 4 курсу (гр. ЕМ-474), керівник – к.е.н. доц. Дьяченко Ю.В.
2 місце – Молодід А.Ю., студентка 4 курсу (гр. ЕМ-473), керівник –к.е.н. доц. Агеєва І.М.
3 місце – Садовська І.В., студентка 4 курсу (гр. ЕМ-473), керівник – к.е.н. доц. Дьяченко Ю.В.
спеціальність «Логістика» 1 місце – Кисса А.Б., студентка 3 курсу (гр. ЕМ-373), керівник – д.е.н. проф. Савенко І.І.
2 місце – Школяренко Д.Е., студентка 3 курсу (гр. ЕМ- 373), керівник – к.е.н. доц. Дроздова В.А.
2 місце – Каранфілова Ю.В., студентка 3 курсу (гр. ЕМ-373), керівник – д.е.н. проф. Савенко І.І.
3 місце – Комарова С.С., студентка 3 курсу (гр. ЕМ-372), керівник – д.е.н. проф. Седікова І.О.
3 місце – Кебу А.О., студентка 3 курсу (гр. ЕМ-371), керівник – д.е.н. проф. Савенко І.І.
спеціальність «Менеджмент» 1 місце – Нечитайло Д.О., студентка 4 курсу (гр. ЕМ- 474), керівник – к.е.н. доц. Корсікова Н.М.
2 місце – Петренко Ю.О., студентка 4 курсу (гр. ЕМ- 474), керівник – к.е.н. доц. Корсікова Н.М.
2 місце  – Каранфілова Ю.В., студентка 3 курсу (гр. ЕМ-373), керівник – к.е.н. доц. Корсікова Н.М.
2 місце  – Новікова В.С., студентка 3 курсу (гр. ЕМ-371), керівник – к.е.н. доц. Корсікова Н.М.
3 місце – Молодід А.Ю., студентка 4 курсу (гр. ЕМ-473), керівник – к.е.н. доц. Корсікова Н.М.
спеціальність «Публічне управління та адміністрування» 1 місце – Кирилова В.П., студентка 4 курсу (гр. ЕМ-461), керівник – к.е.н. доц. Каламан О.Б.
2 місце – Тимошенко В.О., студентка 3 курсу (гр. ЕМ-361), керівник – к.е.н. доц. Козак К.Б.
2 місце – Клевець М.В., студентка 1 курсу СВО «магістр» (гр. ЕМ-584), керівник – к.е.н. доц. Мужайло В.Д.
3 місце – Місержи В.В., студентка 4 курсу (гр. ЕМ-461), керівник – к.е.н. ст. викладач Бондар В.А.
3 місце – Тєстова О.А., студентка 3 курсу (гр. ЕМ-361), керівник – к.е.н. доц. Колеснікова К.С.
спеціальність «Маркетинг» 1 місце – Костенюк А.В., студ. 4 курсу (гр. ЕМ-481), керівник – к.е.н. доц. Голубьонкова О.О.
1 місце – Войчишенко Я.В., студ. 1 курсу СВО «магістр» (гр. ЕМ-583), керівник – ст. викладач Брайко М.Г.
2 місце – Мальчева А.Д. студ. 4 курсу (гр. ЕМ-481), керівник – ст. викладач Брайко М.Г.
2 місце – Стоянова О.І., студ. 1 курсу СВО «магістр» (гр. ЕМ-583), керівник – к.е.н. доц. Лозовська Г.М.
3 місце – Леонова М.О. студ. 4 курсу (гр. ЕМ-481), керівник – к.е.н. доц. Лозовська Г.М.
3 місце – Крук А.К. студ. 1 курсу СВО «магістр» (гр. ЕМ-583), керівник – к.е.н. доц. Бахчиванжи Л.А.
спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» 1 місце – Бондарчук Д.О., студ. 4 курсу (гр. ЕМ-491), керівник – к.е.н. доц. Бахчиванжи Л.А.
1 місце – Лисенко О.А., студ. 1 курсу СВО «магістр» (гр. ЕМ-594), керівник – к.е.н. ст. викладач Євтушок О.В.
2 місце  – Захарук А.Д., студ. 4 курсу (гр. ЕМ-491), керівник – ст. викладач Голодонюк О.М.
2 місце – Якимова Д.М., студ. 1 курсу СВО «магістр» (гр. ТТП-57а), керівник – к.е.н. ст. викладач Євтушок О.В.
3 місце – Волик Т.О. студ. 4 курсу (гр. ЕМ-491), керівник – к.т.н. ст. викладач Памбук С.А.
3 місце – Каленюк К.М. студ. 1 курсу СВО «магістр» (гр. ЗМТз-61а), керівник – к.е.н. ст. викладач Євтушок О.В.