2 тур олімпіади з дисципліни “Психологія”

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» на базі кафедри загальної та диференціальної психології соціально-гуманітарного факультету Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» з 18 по 20 квітня 2019 р. проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія» (далі Олімпіада).

ІІ етап Олімпіади проводився у три тури.

I тур (Заочний) Підготовка презентації за темою «Психологічні засади професійного спілкування».

ІІ тур Виконання тестових завдань з дисципліни «Психологія».

ІІІ тур 1. Розв’язання психологічних задач.

2. Психологічний аналіз змісту відеоряду

Від Одеської національної академії харчових технологій приймала участь студентка 2 курсу факультету ММіЛ (спец. “Публічне управління та адміністрування”) Кирилова В.П. Вона успішно пройшла всі випробування та впевнено зайняла II місце. Підготував студентку Кирилову В.П. науковий керівник доцент кафедри СфіП Черкаський А.В.